PDF2JPG Key

Android için PDF'yi JPG'ye Çevirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.22 TL
  • Boyut 45 KB
  • Version 1.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma flyable
PDF2JPG Key; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda yer alan PDF uzantılı dosyalarınızı JPG dosyalarına dönüştürmenize olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir format dönüştürme uygulamasıdır.

PDF2JPG KeyAndroid işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda yer alan PDF uzantılı dosyalarınızı JPG dosyalarına dönüştürmenize olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir format dönüştürme uygulamasıdır.

Android kullanıcılarına sunulan uygulamayı sorunsuz bir şekilde Android cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. FiiNote,Evernote ve FreeNote gibi uygulamalarla uyumlu çalışabilen uygulama ile PDf uzantılı oluşturduğunuz tüm dosyalarınızı kolayca JPG dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilir arayüz araçları sayesinde her seviyeden kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilen uygulama ile tek yapmanız gereken, formatını değiştirmek istediğiniz dosyayı seçmek. Daha sonra çıkış formatını belirleyerek dönüştürme işlemini kolay iki adımla tamamlayabilirsiniz.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir format dönüştürme uygulamasına ihtiyacınız varsa PDF2JPG Key uygulamasını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
PDF2JPG Key indir